| RMG a întrebat:

Cat de mult costa transportul daca cumperi de pe site-uri din alte tari ex:amazon?

Răspuns Câştigător
| Halestorm a răspuns:

Chiar azi mi-a venit un colet după ebay la care era transport gratis.
O sa plătești doar taxa de vama(ceva de genu), care este 2 lei

4 răspunsuri:
| Alrawan a răspuns:

Depinde de destinatar. Sunt unele produse care au taxa gratuită. Dar majoritatea sunt din China, pentru că sunt trimise cu China airline, sau ceva de genu thinking Dar, oricum. Scrie transportul la produsul respectiv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde. Eu am comandat de prin china si nu am platit nimic, am comandat de prin state si m-a costat 50$ transportul

| BadSirChaos a răspuns:

Depinde de distanta, masa coletului, depinde si de site, poate sa fie de la 0$ la 10-20 de $

| Halestorm a răspuns:

Unele sunt gratis, iar unele costa ceva gen la 20$