| qpattyx3 a întrebat:

Cat de mult va place Avril Lavigne si melodia What the hell?
Funda cine raspunde primul:X:X:X

Răspuns Câştigător
| AlInUtZa_3940 a răspuns:

O IUBESC! Nu pot trai fara melodia aia! big grin

12 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Imi place de cand eram mica ->in mare idem FucktheSystem
Videoclipul melodiei e atat de comercial! Melodia imi place
Am ascultat si celalte melodii de pe albumul ei nou "Goodbye Lullaby" ->la inceput am ramas :o uimita. zici ca era marea Hannah Montannarolling eyes dar le-am mai ascultat si ma regasesc in aproape toate versurile cantecelor

| FucktheSystem a răspuns:

Avril imi placea cand erami mica, acum nu mai imi plac melodiile ei, dar pot sa recunosc ca avea niste melodii frumose [ nu ma refer le girlfiend care e oribila].
What the hell- este cea mai comerciala melodie cu cel mai comercial videoclip, pe scurt o dezanmagir, nu credeanm ca a ajuns asa de rau sa o plateasca convers si Sony vaio sa le faca reclama in videoclip.

| FucktheSystem a răspuns:

Am uitat sa adaug, face reclama si la televizoare Sony si telefon Sony Ericsson HD

| Mentaaaaa a răspuns:

Cui nu.i place Avril...e superba :X si melodiile ei la fel in special What the hell...

| SandraPhantomhive a răspuns:

Miiiieee. (All my life i've been good but now, All I want is to mess around straight face) Rulz...

| DianaDidi95 a răspuns:

Vaaai, deci o ador, o ascult aproape zilnic, si o am si ca ton de apel. Banuiesc ca iti place si tie, pentru ca eu "nu-i pot rezista"hee hee

| Roxy9809 a răspuns:

Ii super faina.

| TeoPT a răspuns:

O porcărie. Am încercat să o ascult și mi-a venit să vomit.

Punk Princess?! Shit princess!

Baftă

| laurash_9338 a răspuns:

Foarte mult... Imi place cum canta Avril Lavigne.

Răspuns utilizator avertizat
| qpattyx3 explică:

Da si eu o ador si pe Avril Si pe melodie si da o ascult aproape zilnic daca n-ar fi as muri...amintitiva funda pentru primul raspuns:X:X:X:X

| BuBu_3625 a răspuns:

E super si melodia si Avril! funda ca ai promis :p kiss