| Alison95 a întrebat:

Cat m-ar costa sa-mi fac un portofoliu cu poze profesionale?

Răspuns Câştigător
| Georgiiiiiii a răspuns:

Depinde de cat iti ia fotograful, daca vei avea tinute si make-up-ul tau, depinde de cat de mult va dura sedinta foto..Pretul de pornire a unei sedinte foto este intre 100 si 200 de lei dar trebuie sa stii ca acest pret include doar 30 de minute sau maxim o ora de munca. O sedinta cam de 2-3 ore costa intre 400-500 de lei, dar cum ti-am zis si mai sus daca este nevoie de make-up profesional si acesta poate costa intre 100 si 500...deci in fond o sedinta foto de 2-3 ore cu make-up si tinute poate costa intre 500, 600 si 1000(depinde de cat de costisotor ar fi make-up si ce mai ai nevoi de lei, iar una de 30 de minute, o ora intre200, 300 si 500 de lei dar acestea nu includ decat sedinta si atat.happy Sper ca ti-am fost de ajutor! App eu stiu aceste lucruri de la o prietena care s-a facut unul si a dat 1000 de lei.dar ea a vrut ceva mai bun:d Funda?big grin Daca vrei poti astepta si alte raspunsuri nu ma deranjeaza! Succes! :*

| Georgiiiiiii a răspuns (pentru Georgiiiiiii):

Scuze pentru greselile de ortografie dar m-am grabit...app intre " neoie " si de lei " era o paranteza happy

7 răspunsuri:
| madalinbb19 a răspuns:

Eu zic 200 lei

| ADitza_ADi_1993 a răspuns:

Iti fac eu numa da-mi id tau de mess si vb acolo sau baga id meu inger_anonim32 si vbwinking

| Anonimul153 a răspuns:

Pana intr-o mie de lei.