| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp se mai poarta ugg-urile? Vor fi la moda si primavara urmatoare big grin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt chiar asa de urate, dar ce sa faci, gusturile nu se discuta! au aparut deja modelele noi de primavara si sunt cool!

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Pana cand o sa arate ca alea de cauciuc, pentru ca pana la primavara urmatoare nu garantez ca o sa te tina laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi se pare o moda " ugg-urile " astea, nu se poate numi moda ceva ce se poarta straight face. Lucrurile la moda iti evidentiaza frumusetea! Ma mir ca nu poarta si Lady Gaga aceste cizme. Voua de ce va place? Va pune picioru in evidentza? Nu, din contra il face foarte gros, lat ...intr'un cuvant urat.

| pantofi a răspuns:

2012 UGG sunt un must have al sezonului rece.

| Tyoh a răspuns:

Pai.
eu anul trecut cand am vazut UGGs in magazin.am zis ca sunt urate. Dar apoi am probat, si sunt chiar foarte comode[poate o sa`mi cumpar si eu curand]. Dar gandeste`te ca daca iti plac Ugg-urile si vrei sa porti. poarta`le, ce trebuie` sa fie "la moda"? Dar "febra ugg boots" va continua oricum.