| camelya_1945 a întrebat:

Cat tin buclele facute cu ondulatorul electric? Sunt mai rezistente decat cele facute pe bigudiuri?

Răspuns Câştigător
| blackspell a răspuns:

Tin mai mult cele facute cu bighudiuri, dar sa stai mai mult de 2 ore cu bigudiurile! ca sa tina mai mult, spala-ti parul, da-ti cu spuma, usuca parul ca sa ai volum, in sens invers cresterii lui(lasi capul in jos). pe urma pui bigudiurile! dar sa stai ceva cu ele! daca stai mai putin de 2 ore.nu o sa ai parte decat de volum, si or sa se lase! dupa ce il desfaci, il aranjezi si dai un puf de fizativ!

5 răspunsuri:
| overdose90 a răspuns:

E bine sa stai cu bigudiurile peste noapte, se vor ondula mult mai bine, si partea cea mai buna...nu iti afecteaza deloc parul!

| Lala20 a răspuns:

Nu neaparat. Dar asta depinde si cat de bine te pricepi sa le faci.
Funda?big grin

| aиdяaaa●• a răspuns:

Buclele tin mult si cu ondulatorul si cu bigudiurile daca te dai cu suficient fixativwinking

| Pinky_4803 a răspuns:

Foloseste un fixativ. Cu ondulatorul arata mult mai frumos buclele.

| Strumfita89 a răspuns:

Cred ca cele cu ondulatorul sunt mai rezistente decat buclele cu bigudiuri.