| adrian_2389 a întrebat:

Cat trebuie sa stea un barbat la solar cate sedinte sa faca pe saptamana? Vreau sa ma fac la culoarea pieli in genu unui stripper mersi de ajutor

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

N-ai mai mult de 12 ani, nu?

| Gumitsăă a răspuns:

Solarul provoaca cancer la piele asa ca eu zic ca ar fi bine numai cate 1 sedinta.dar mai sunt si sedintele alea care te stropesc cu bronz happy Sunt mai bune, parerea mea

| Miralfn a răspuns:

Depinde de culoare pielii si de timpul pe care-l ai la dispozitie sa te bronzezi. daca nu te grabesti poti sa te duci o data pe saptamana la solar, iar la vara de duci la mare, de dai cu ulei de bronzat sau de masline si o sa ai un bronz de invidiat.

| NickiMinaj a răspuns:

Oribil, bai jay z. o-r-i-b-i-l.