| Anablondyi a întrebat:

Cate calorii au fulgii aia de porumb in punga galbena cu un baiat pe ea thinking sa mananc? sunt sanatosi? sau mai bine mananc altceva? raps pls funda clar :*

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sunt foarte sanatosi. Nu contin grasimi si iti dezvolta organismul.
Eu mananc fulgi deastia si sunt foarte buni. Iti recomand.

| DudăMalefică a răspuns:

Dintre toate cerealele si fulgii cei de porumb sunt printre cei mai sanatosi.Nu stiu sa iti dau un numar de calorii, insa sunt destul de putine.Sa stii ca sunt sanatosi si poti manca linistita.