| pantofipantofi a întrebat:

Cate kg trebuie sa aiba o fata la inaltimea 1.71? ca sa arate bine, nu ma refer in termeni medicali

8 răspunsuri:
| TpuNoName123 a răspuns:

Buna. La 1, 71 ai arata bine la 55 kg.

| valentingb a răspuns:

In jur de 64 de kilograme, sigur, conteaza si constructia, nu poate Sharapova, cu umerii ei munciti de tenis, sa aiba asa o greutate, ar arata ciudat (exemplu). Importante e sa nu aiba colturi laughing si nici sa nu tremure asfatul cand merge ea. Nu ne putem lua dupa reviste, alea sunt aberatii. Important e sa te simti tu bine in pielea ta, tu stii mai bine, te uiti in oglinda si vezi ca esti frumoasa, ca arati bine, restul nu mai conteaza. Baietii oricum nu cauta 90-60-90, mie mi-ar fi frica, daca pun mana pe umarul ei si se rupe? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam... in jur de 50-55, depinde.

| zuzualina a răspuns:

Între 60-70 kg.

| RheaLustzig a răspuns:

Eu sunt o fata si am 1, 71. Maxim 60 de kilograme. Intre 53-61 arata bine. Eu am 55.

| pantofipantofi explică (pentru RheaLustzig):

Eu am 57 kg si 1.71 deci ma incadrez in grafic? dar cand stau jos se vede putina burtica putin de tot, numai cand stau jos