| KikiRiki98 a întrebat:

Cate nuante de alb exista? Funda:X:*

Răspuns Câştigător
| ralukiy a răspuns:

O mie...pe bune! nu glumesc

18 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Miliarde de nuante diferite de alb ...desii cele mai importante sunt in nr de 80

| andrutza1323 a răspuns:

Pai exista mai multe nuante... unele mai deschise altele mai inchise.big grin

| happycolour a răspuns:

Exista un singur alb, pur. restul "nuantelor" sunt deja bej, fildes etc.

| shadovv a răspuns:

Vai ce raspunsuri gresite. Exista doar o singura culoare alba si o infinitate de variatii de alb. Culoarea este data de frecventa luminii, valoare numerica ce poate avea o infinitate de zecimale. Daca nu stiti nu mai trolliti peaici...

| katherinne a răspuns:

Pai este.alb pal,alb fildes, alb galbui, alb cenusiu(adica mai spre gri).

| milckey16 a răspuns:

Nu exista un nr exact de nuante.E arta frate poti sa faci cat mai multe, dar in jur de 30

| SkittlesS a răspuns:

81winking

Kiidddd

Funda?

| Zozolika a răspuns:

Albu stie, glumesc 27 de nuante:p

| OneMoreChance a răspuns:

80, vb serios

| kidDiana a răspuns:

Alba

| TheBestLife a răspuns:

Albul este o culoare care atrage celelalte culori (stiu de la scoala de arte), mai pe scurt toate culorile in afara de alb amestecate cu alb devin nuante de alb!

| Andreea9829 a răspuns:

| DanaVisatoarea a răspuns:

Peste 10000

| Vivi_4677 a răspuns:

3 nuante:1.un pic inchisa
2.alb puternic
3.alb normal

| Timiii a răspuns:

Eu stiu ca sunt 80 nuante de alb.Nu e sigur dar eu asa stiu.

| Roby_7369 a răspuns:

| ana_2975 a răspuns:

Peste 74