| friday a întrebat:

Cateva trucuri pentru slabit stiti?
Funda pentru cele mai folositoare / noi.
Stiu cele cu:
-2 l de apa pe zi
- fara paine, prajeli, dulciuri

9 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

3 cani de ceai verde pe zi.
Eu am slabit 1 kilogram intr-o luna, o luna si ceva fara sa ma abtin de la nimic! (ciocolata si sucuri la greu)
Acum depinde de la organism la organism.
Si este buna aceasta "dieta" pentru cei carevor sa slabeasca putin, cum ar fi 3-4-5 kg, incet dar sigur, fara sa se abtina de la mancare! Succes!
Daca mai faci si 30 minute miscare pe zi, este perfect!

Inca ceva! Am auzit ca nu toate organismele asimileaza corect ceaiul verde.La unele persoane (o prietena) are efect laxativ!

| simiiii a răspuns:

Heii`!love struck Sunt mai multe tipuri de exercitiilove struck, dar daca faci macar trei dintre ele zilnic, rezultatele nu vor intarzia sa apara.batting eyelashes 1.Intinde-te pe spate cu genunchii usor flexati. Tine mainile sub cap, coatele indoite. acum ridica-ti trunchiul de la sol pana ajungi sa stai in sezut. Lasa-te apoi pe spate revenind la pozitia initiala, apoi repeta miscarea de 10 ori. 2. Intinde-te pe spate, bratele de-a lungul trupului, iar picioarele intinse. Ridica picioarele circa 20 cm de la sol si mentine pozitia cateva secunde, apoi revino la pozitia initiala. Repeta exercitiul de 10-15 ori. 3.Intinde-te pe spate cu genunchii flexati si mainile de-a lungul corpului. Acum coboara genunchii usor la stanga, pana atingi podeaua, revino la pozitia initiala si coboara-i spre dreapta. Repeta exercitiul de circa 20 de ori.
Aceste exercitii executate zilnic, plus o alimentative echilibratalove struck vei slabi imediat:*. Pentru ati mentine love struck silueta dupa fiecare dus, foloseste lapte de corp, in special vara.foloseste geluri exfoliante in timpul dusului si pielea ta va deveni mai receptive la ingredientele active din produsele cosmetice. celulele moarte de pe coate, genunchi si picoare, indeparteaza-le cu un gel de dus abraziv.foloseste lotiuni emoliente pentru picioare pentru a preveni uscarea si ingrosarea pielii. termina dusurile cu plimbarea jetului de apa foarte rece pe fiecare san cate 2 minute. Zece minute de sport zilnic sunt mai eficiente decat 60 de zile pe saptamana! Da-ti cu parfum in zonele in care iti simti pulsul: incheieturi, baza gatului, dupa urechi sau in spatele genunchilor. Good news pentru iubitoarele de apa: inotul este unul dintre cele mai benefice sporturi pentru corp! In loc de un gel abraziv, poti amesteca 3 linguri de sare cu putin lapte si smantana. E bine sa mergi la sauna din cand in cand, pentru ca te vei trezi cu o piele super catifelata dupa! [ eu le-am facut pe toate love struck si dau roade crede-makiss sper ca te-am ajutat pupiki ai grija de tinelove struck sh BAFTA`!love struck

| Anonim69 a răspuns:

Ma, e clar ca na, fara prajeli si dulciuri si alte nebuniilaughing. Cu asta mq confrunt si eulaughing si m-am saturat. am slabit intr- o luna cred 15 kgthinking am mancat numa crewusti fierti cu salata si beam muuuuuuuuuuuuulta apa cu lamaie, mai dar eu acum daca mai mananc lamaie ma inteapa inima si nu e binestraight face, pnm, ma ingrozeste gandul slabitului, dar trebuie... m-am si infometat si nu a fost bine[1 saptamana, nema mancare, doar apa], am luat si pastile[nu au fost de folos]mno, faci cum crezi:*

| cici a răspuns:

Bea ceai de catina cu macese

| Intruder19 a răspuns:

Mananca sanatos, Mult sport, fara exces de mancare si fara mancare dupa ora 18:00

| alyna24 a răspuns:

Bea cate 2 cani ceai verde si nu manca dupa 5 seara

| medyth a răspuns:

In fiecare zi 4 feli de lamaie fara zahar! 5 adbomene pe ora 7 fandari tot pe ora 7 minute de alergat dulciuri doar odata la 2 zile doar 2 cuburi de ciocolata sau un baton fitnes (musli) paine neagra mananci dimineata lapte sau ceai cu ce ai tu dar nu foarte mult la pranz ciorba de evitat mezeluri! sau mancare usoara seara poti manca stiu si eu o salata lapte ceva usor si fara sucuri acidulate doar naturale dar nu exagera si nu 2 litri de apa asta e ca sa nu te deshidratezi combina cand bei apa sau cand bei suc nu te axa numai pe unul singur happy

| cățelușa56 a răspuns:

Pai uite unul foarte folositor, mergi la ski si stai pana nu mai poti pe partie[eu am placa si dupa ce am fost la ski am slabit 3 kg].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina atentie la alimentatie(elimina pe cat posibil din aceasta produsele fast-food, mezelurile si alte preparate, dulciurile, chips-urile, sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci, alune sau fistic)combinata cu 20-30 de minute de alergare pe zi, cu viteza medie, te vor ajuta sa slabesti frumos, treptat si sanatos, pana vei ajunge la greutatea dorita.Succes.