| oxana2 a întrebat:

Cati bani ar trebui sa-mi strang ca sa-mi cumpar un fond de ten si un rimel mai ieftine dar si bune? cel mai bun raspuns dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| BiaBby a răspuns:

Pai cam 30-35 Ron...Iti recomand de la avon un BB cream si un rimel superShock MAX este foarte bunwinking

:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MadalinaEsteZero a răspuns:

Pai la Avon Un rimel bun este 15 lei, si un fond de ten 20 maxim, sunt foarte bune, le-am incercat. Succes!

| DXSarmii a răspuns:

Iti recomand un rimel de la oriflame Rimel Very Me Fat Lash care costa 9 lei happySi un fond de ten tot de la oriflame Beauty Matte Control Foundation care costa 18 leiwinkingIn total iti trebuie 27 de lei pentru aceste doua produse :*Sper ca te-am ajutat... Funda? big grin