| anonim_4396 a întrebat:

Cati mm cresc unghiile de la maini in 20 de zile?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

40mm in 20 de zile inseamna 4 cm in 20 de zile! Deci e total anormal...ma rog. Unghiile cresc in jur de 1.2 cm pe luna si in 20 de zile cam vreo 0.9 cm. Daca le ai taiate din carne acum peate 20 de zile iti va iesi un french destul de frumos.Bafta!

3 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

40mm in 20 zile
2mm pe zi :p

acum variaza de la om la om.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Depinde. mie imi cresc greu unghiile big grin nu am calciu.cred

| WedDye a răspuns:

Cam asa 40-50mm p luna [in fine asta este o intrebare foarte "interesanta " ca sa zic asa laughing ]