| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Caut o crema autobronzanta buna.Ce imi recomandati? Cum vi s-a parut? Multumesc! funda.

3 răspunsuri:
| pynnk a răspuns:

De la avon sau dove sunt foarte bune si nici nu sunt scumpe. funda?

| Farmec a răspuns:

Iti recomandam sa incerci emulsia autobronzanta din gama Gerovital SUn. Poate fi utilizat ca alternativă la soare sau după baia de soare, pentru menţinerea şi intensificarea bronzului.Produsul creează un bronz auriu, foarte natural, după 2-3 utilizări. Garantează o hidratare intensivă pe durata întregii zile. Folosit regulat, măreşte gradul de elasticitate a pielii, conferindu-i catifelare şi supleţe precum şi un aspect luminos în orice sezon. Formulă cu extract organic de rodie, betacaroten, ulei de măsline şi vitamina E. Nu conţine parabeni.http://farmec.ro/produse/plaja/emulsie-autobronzanta-93.html

| madalinaioana08 a răspuns:

Crema autobronzanta de la yves rocher e f buna si nu e deloc scumpa in jur de 30 de lei! important e sa te freci cu malai inainte sa aplici crema sau cu un gel de dus exfoliant ...astepti 20 de minute sa ti se usuce pielea si dupa aplici autobronzantul ..succes!