| catalina19 a întrebat:

Caut un reprezentant avon care sa pot da si eu o comanda la avon va rog frumos ajutati-ma

5 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Care ar trebui sa iti trimita produdele prin posta?;)) De ce nu te faci tu reprezentant? Iei produsele cu reducere si primesti si cadouri. :> Si in caz ca (,) chiar ai degand: https://www.avoncosmetics.ro/REPSuite/customerRegistration.page

| selena_1309 a răspuns:

Eu is reprezentant

| selena_1309 a răspuns:

Scz eu o ajut pe o fata care e reprezentatnt pun la ea da daca vrei te pot ajuta si pe tine

| mikaela_1074 a răspuns:

Chiar daca esti la inceputul carierei tale, la momentul in care copiii au crescut sau pur si simplu vrei sa fii propriul tau sef, devenind Reprezentant Avon ai oportunitati nelimitate.
5 milioane de Reprezentanti avon din intreaga lume se bucura de aceste beneficii- si la fel poti si TU:
* O afacere flexibila chiar la tine acasa - poti avea biroul chiar la tine acasa
* discount pana la 40% si multe alte beneficii
* Oportunitati deosebite doar la Avon - oferte speciale, programe de instruire gratuite la cele mai inalte standarde,
competitii si premii gratuite
* Comanzi confortabil din fata calculatorului si primesti produsele intr-un scurt timp
* Participi la sedinte beauty si afli tot ce e nou in domeniu
TEL :0766.365.698 EMAIL:CONSULTANTA. AVON@YAHOO.COM. CONTACTEAZA SI PENTRU A CUMPARA PRODUSE

| mikaela_1074 a răspuns:

Chiar daca esti la inceputul carierei tale, la momentul in care copiii au crescut sau pur si simplu vrei sa fii propriul tau sef, devenind Reprezentant Avon ai oportunitati nelimitate.
5 milioane de Reprezentanti avon din intreaga lume se bucura de aceste beneficii- si la fel poti si TU:
* O afacere flexibila chiar la tine acasa - poti avea biroul chiar la tine acasa
* discount pana la 40% si multe alte beneficii
* Oportunitati deosebite doar la Avon - oferte speciale, programe de instruire gratuite la cele mai inalte standarde,
competitii si premii gratuite
* Comanzi confortabil din fata calculatorului si primesti produsele intr-un scurt timp
* Participi la sedinte beauty si afli tot ce e nou in domeniu