| BlackBVB a întrebat:

Ce accerori si ce stil vestimentar credeti ca ar trebui sa aiba o fata de 12-13 ani care se presupune ca e cantareata?

5 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa fie cat mai finuta.nu cu cercei de 3 metrii sau cu bluze decoltate.sa fi draguta si sa aiba un stil aparte nu vulgar happy

| BuBu2403 a răspuns:

Nu conteaza. important e sa ii placa

| julia221 a răspuns:

Am vazut ca intrebi de chestii de genul.Sincer, eu zic sa lasi chestiile astea.La 12-13 ani toti avem fantezii de genul, apoi cand crestem ne dam seama ce aberatii aveam si ne rusinam de fiecare data cand ne amintim =). Sincer, pentru a fi cantareata, trebuie in primul rand sa fii tu insuti, sa nu iti pese de ceea ce spune lumea si sa fii exact asa cum vrei tu sa fii. Nu sa ii intrebi pe altii 'cam ce v-ar placeá?'. Si, Romania nu e tara potrivita pentru asa ceva anyway.

| PiSy_8986 a răspuns:

Buna! si eu cant si am tot 13 ani! sfatul meu este sa se imbrace cum se simte ea bine! in acel moment da un aer relaxant si unic!happypoate asorta culori vesele si poate aplica si paiete dar cum s-a spus si mai jos"nu vulgar"! si accesoriile conteaza...se aplica foarte natural,nu tiganesclaughing.o bratara alba cu o floare in par,nise perlute... ceva in gen! incaltaminte:ceva lejer, nu este nevoie de toc! niste sandalute frumoase, balerini orice dar nu pantofi de lac!winkingasta este sfatul meu! succes feteleor!winking.las la aprecierea ta daca merit funditabatting eyelashes:*

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Cat mai naturala
gen:
La ocazii :
http://www.google.ro/......tp?/imgres si cu un top ceva iar accesoriile cat mai finute, fara cercei de 7 metrii si cu coliere din alea groase [-(
Sa se imbrace cat mai elegant, pantofii cu putin toc, dar sa se simta si bine...