| PhotoIsMyLife a întrebat:

Ce alegeți dintre http://www.google.ro/......tp?/imgres r:23, s:0&tx=24&ty=52 sau http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:162&tx=151&ty=39?

27 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife explică:

Mie sincer îmi place prima pereche de ochelari. Mai aștept răspunsuri!

| Messyhair a răspuns:

Imi plac si cei aviator si wayfarer.
Insa cred ca cei aviator vor ramane mereu la moda, de cei wayfarer nu stiu insa mai bine ai opta pentru o culoare neagra pentru poti asorta cu orice.

| T30D0RA a răspuns:

Daca esti o fire mai crazy, atunci ti se potrivesc primii.

| bfvhjcv a răspuns:

Primii. cei de "tocilar.se poarta foarte mult.de fapt, sau purtat foarte mult anul acesta si se mai poarta.

| Oxanna a răspuns:

Aman2love strucklove strucklove struck

| pwp a răspuns:

| Saya a răspuns:

A doua propunere big grin

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Mie imi place mai mult a doua pereche pentru ca mi se par mai frumosi si ii poti purta cu mai multe tinute daca esti genul mai linistit. Daca tu esti cumva mai "crazy" ti se potriveste mai bine prima pereche.

| αŁз a răspuns:

A Doaua PereCheelove struck

| andra4u a răspuns:

Pai a doua pereche ii cam vezi peste tot, in schimb primii sunt mai originali!

| тøхх a răspuns:

2.

| aalwayss a răspuns:

Varianta 2

| princesshope a răspuns:

Al 2

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Primii, sunt mai nebunatici.

| BubbleA a răspuns:

Cei albaştri.smug

| ĄĿiŒ a răspuns:

Mie personal imi plack mult primi tongue

| Debbiee a răspuns:

Prima variantaa; x
ador ochelarii aia; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 imi plac :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua pereche( http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:162&tx=151&ty=39 )se incadreaza perfect in gusturile mele la acest capitol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii dar primii sunt mai frumosi

| FartsMaker a răspuns:

Primi sunt cam, nu stiu vechi, foarte usori de gasiti deci aleg ai doilea

| Rallu a răspuns:

| tymo20 a răspuns:

A 2a.

| AnneMarriie a răspuns:

Prima pereche de ochelari happy

| NutellaNutella a răspuns:

A 2-a varianta

| LoLiPoP_3683 a răspuns:

Mie imi pl. a doua.:X

| D33atz a răspuns:

Al doilea :X