| Puffu a întrebat:

Ce alegeti intre parfumurile Little Black Dress si Eternal Magic?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Little Black Dress

9 răspunsuri:
| crisvalana a răspuns:

Little Black Dress

| aLiaLi a răspuns:

Alege Little Black Dress

| LooLooLoo a răspuns:

Little Black Dress

| FlorinDiablo a răspuns:

Eu aleg Paco Rabanne 1 Million

| anaanitaa a răspuns:

Eternal Magic :X

| KattyD a răspuns:

Little Black Dress

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le am pe amandoua...si imi plac mult.ti le recoman pe ambele pentru ca nu e mare diferenta antre elebig grin

| OliviaLowe a răspuns:

Nu stiu... daca vrei neaparat de la Avon eu zic sa iti cumperi Little Black Dress.Eu folosesc Wonderstruck.E facut de Taylor Swift...nu se gaseste in Romania dar il poti comanada.

| lary725 a răspuns:

Little black dress e apa de parfum, eternal magic e apa de toaleta. Eu aleg little black dress