| edith_8738 a întrebat:

Ce alimente fac parul sa creasca mai repede?

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Uleiul de ricin este cel mai bun plus ca l-am incercat pe propriul meu par.
Pa, pa

| Andra_8716 a răspuns:

Iti pui extensii. Asta e cea mai rapida metoda de a-ti face parul sa fie lung, doar in cateva ore.
Acum serios vorbind, uleiul de ricin accelereaza cresterea parului, si este folosit prin multe tratamente. Se gaseste prin farmacii sau plafare, si este si ieftin.
Eu am fost foarte multumita de uleiul de ricin.
In rest, da o alimentatie bogata si echilibrata, iar un stil de viata cad de cat sanatos, favorizeaza cresterea parului.
Insa stresul, agitatia, o alimentatie nesanatoasa nu sunt deloc recomandate.
Bafta.

| edith_8738 explică:

Totusi extensiile nu sunt destul de scumpe?

| PuffyPufosul a răspuns:

Eu am parul foarte lung si nu ma dau cu nici un fel de element. Nici cu balsam, doar cateodata ma dau cu el. Trebuie sa stii cand sa te tunzi ca sa iti creasca parul mai repede. Cel mai bine e sa iti tunzi putin din varfuri in zilele cu luna plina.