| Marius1789 a întrebat:

Ce șampon îmi recomandați pentru a scăpa de mătreață? Mă spăl de 2 ori pe săptămână(miercuri și sâmbătă). Și dacă băieții folosesc balsam, ce balsam recomandați, de la ce firmă? Aș vrea să am părul mai bogat, mai frumos, nu ca oare care. Menționez că sunt băiat, am 14 ani și părul este castaniu.

3 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pentru matreata. Poti incerca alpecin (recomandat mie la dermatologie) iar ca balsam..cred ca nu vei mai putea folosi in timpul tratamentului. Dar daca nu doresti alpecin incearca, cu un sampon de la avon (care mie mi-a mers) de la advanced techniques. Cel pentru matreata, cu albastru! Iar ca balsam de la kallos ori nivea... orice balsam e bun!

| Marius1789 explică (pentru AnnnaMarrria):

Am citi despre balsam și cică nu trebuie pus și la rădăcina părului deoarece îl îngrașă foarte tare. Eu am părul scurt. ce pot face?

| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai ai putea sa nu aplici la radacina!thinking Sau sa il folosesti doar odata pe saptamana si la radacina... Nu stiu cum sa zic, intreaba la farmacie cum sa il aplici sau cauta pe net