| anonim_4396 a întrebat:

Ce arata cel mai bine la un costum popular (fete) : pantofi negri cu bareta, sau ghete peste glezna (tot negre), cu sireturi?

8 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Pantof negru

| yana_9783 a răspuns:

Prima varianta!

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Eu as zice ca ar merge mai bine pantofi negri cu bereta.Si eu ii port asa.Succes!

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Depinde de zonawinking

| CatalinCataCatalin a răspuns:

Prima funda?

| DJViper a răspuns:

Io as zice pantofi negri cu bareta pentru ca la fete arata foarte bine (ele sunt frumoase!)

| ButBut a răspuns:

Cu siguranta pantofi negri cu baretahappyNu de alta, dar e costum popular.si nu il combinam cu botine, sau ghete peste glezna.Trebuie sa se vada piciorul.happyMai ales ca acum e caldhappy

Răspuns utilizator avertizat