| AustralianTeaTree a întrebat:

Ce aroma va place dintre lapte si miere vs.lamaie si ulei de masline?(la balsam de buze ma refer )

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Aroma de tuica laughing
P.S: nu cred ca o sa gasesti pe cineva caruia sa-i placa combinatia dintre lamaie si ulei de masline, asta se foloseste doar in salata.

| di3tri a răspuns:

Lapte si miere big grin

| morningstar a răspuns:

Lamaie si ulei de masline. Lapte si miere nu suport in cosmetice si nici ca mancare, pentru cosmetice mi se pare un miros prea dulce.

| ßiααα a răspuns:

Lamaie si ulei de masiline, NU suport mierea, si ador lamaia, si orice tine de gustul. mirosul ei:*

| ellyd a răspuns:

Lapte si miere

| larya234 a răspuns:

Lamaie si ulei de masline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lapte si miere.

| Karolinee a răspuns:

Prefer lapte si miere.