| RoxAnana a întrebat:

Ce as putea face ca sa merg mai comod cu pantofii? sunt exact asa http://www.google.ro/......tp?/imgres 2900&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=339&vpy=259&dur=1229&hovh=2 25&hovw=225&tx=182&ty=118&ei=tozdTOfdCYiN4QbprfAS&oei=a4 zdTNqAD8WAhAfB3KzTDA&esq=7&page=7&ndsp=19&ved=1t:429, r:7, s:122&biw=1280&bih=605

si ma deranjeaza in fata. (ma dor f tare degetele) ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

In general nu prea ai ce face... e din cauza ca e facut calapodul prost, si nu sunt comfortabili, probabil ca iti sta piciorul prea incordat.

Am auzit ca cica pernutele alea de la avon ar fi bune care se pun in pantof si mai atenueaza durerea. Si eu vreau sa imi iau, sunt in jur de 20 de lei acum in catalog. In rest, ce poti sa faci...sa incerci sa nu stai prea mult in picioare/incaltata.

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Ai putea, mai intai, sa calci pe calcaie, apoi pe restul piciorului.

| RoxAnana explică:

Trebuie sa stau la bal in jur de vreo ora jum cu ei incaltata si chestia e ca pe scena (la repetitii. mai ma descaltam) dar pe scena nu potlaughing dar faza buna e ca stau 5 min pe scena apoi plec apoi intru peste 10 min iar stau 5 min apoi iar plec asa ca cred ca mai ma pot descalta si eulaughing

| Eusuntaici a răspuns:

Nu merge imaginea