| zuzyduzy1 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa nu mi se mai ingrase parul asa repede

4 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Foloseste sampoane pe baza de citrice de preferat luate dintr-un magazin naturist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma confrunt cu asta cam de 4 ani laughing. M-am obisnuit sa-mi spal parul zilnic dar am incercat vara o masca cu miere, un galbenus de ou crud si o lingura de ulei de ricin. Am tinut toata povestea asta in cap vreo 4 ore asa iar dupa baie parul avea ditamai volumul, zici ca era scos din reclame, textura se schimbase ( eu am parul fin si dupa masca asta devenise mai aspru asa dar nu ca un par degradat ) si a rezistat 4-5 zile fara spalare. A fost genial. Dar am renuntat, oul ala cam pute si se scurge toata chestia asta din cap si e cam aiurea.
Mai stiam ca zicea cineva de spalari cu bere fiarta. N-am incercat.

| elabella93 a răspuns:

Eu chiar am folosit acea masca cu ou miere si galbenus..si mi-a fost foarte gras parul dupa..desi m-am limpezit foarte bine..eu personal iti recomand sebamed..il gasesti la sensi blue!

| coloringthevoid1 a răspuns:

Spalate cu ceai de menta.