| ionu0k9 a întrebat:

Ce asi putea scrie pe o poza de sfarsit de clasa a 8a pentru o colega? idei? astept funda care e mai frumos.

Răspuns Câştigător
| bmx a răspuns:

Uite aici ceva ce cred ca ar impresiona o fata de clasa a 8-a.
''Incep nu prin imi lua ramas bun ci prin ati multumi ca mi-ai fost colega 8 ani de zile, continui prin ati ura un drum cat mai lin in continuare si termin prin imi lua ramas bun''
Mai pune si tu ceva, ca na e facut asa la minut.

2 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna stiu eu : Sa ai noroc in viata sa fi invingatoare mereu si eu colegul/a ta nu te voi uita pentru ca ai fost colega meabig grinFunda?

| DiannaSj a răspuns:

Nu te voi uita, pentru ca ai fost colega mea. love struck