| Dana_Alina_1997 a întrebat:

Ce ati alege dintre: ochelari cu rama subtire sau cei cu rama mai mare?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza sa iti stea bine cu ei! Poate eu i-as alege pe cei cu rama mai mare, iar tie nu ti se potrivesc, na.
Incearca o pereche cu rama subtire si o alta pereche cu rama groasa si vezi care "te prind".

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Ai mei sunt cu rama subtire.Te aranjeaza mai bine, dar fiecare cu gusturile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subtire pentru ca am fata foarte mica, de preferat fara rama in partea de jos. Dar asta e strict pentru fata mea.