| razadeluna a întrebat:

Ce ati purtat in prima zi de scoala?

21 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Nu prea stiu la ce-ti foloseste, dar ma rog.Am foat imbracata cu niste blugi gri cu paiete pe la buzunare o camasa eoz aprins cu maneca lunga stramplta, cu inimioare negre foarte micute pe ea si niste converse din paiete negre cu sireturi albastre.love strucklove strucklove struck

| T30D0RA a răspuns:

Blugi albi, camasa alba, vesta neagra si pantofi negri.
Tu?

happy

| Denisa a răspuns:

Un maiou albastru mai lung, niste botine negre cu toc, blugi si geaca de piele. O geanta neagra si o esarfa cremhappy

| UNfriendLY a răspuns:

Un kimono

| Anileda a răspuns:

Pijamale happy Cu tom si jerryhappy

| Orannginna a răspuns:

Costum de zana!

Pt Dumnezeu, la ce iti folosesc raspunsurile acestei intrebari?

| Emmeii a răspuns:

Uniforma

| Anda_5509 a răspuns:

Blugi si o camasa mai eleganta putin.

| dhraqull a răspuns:

Camasa alba, blugi gri, bratari si platforme negre cu tine.

| LaLaLa_9690 a răspuns:

O rochita, o geaca de piele si botinetongue

u?happy

| lavyBandB a răspuns:

Uniforma...raised eyebrows

| HeartBeat_5869 a răspuns:

In prima zi de scoala am avut pe mine o pereche de jeansi, un tricou gri cu o fata pe el si putin sclipici, un bolero negru, la talie am avut pusa o curea neagra, in picioare am avut niste sandale, si o geanta gri[ pe care am asortato cu tricoul]
Pa pa!

| babygyrl a răspuns:

Helanca, sarafan si pantofi si bineinteles o geanta ceva... Tu ce ai purtat?

| ellastupidlove a răspuns:

Blugi terranova, adidasi de la adidas, maieu, esarfa, jacheta neagra tongue
te ajuta cu ceva?big grin

| mihaela0205 a răspuns:

Uniforma... m-a obligat mama

| deutza a răspuns:

Fusta, sacou tocuri si geantabig grin tu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uniforma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai erau niste sfaturi pe aici http://tinyurl.com/2g56bfn

| matt a răspuns:

Tricou cu metalica si blugi uniforma clasica se numeste

| faranumemomentan a răspuns:

Un kilt

| andreeaantonescumaria a răspuns:

Pantofi roz cu toc blugi albi, tricou roz si o vestutza neagra :X ft dragut laughing big grin ce modesta sunt :X tongue...