| VreauMiere a întrebat:

Ce au baietii din ziua de azi? De ce se penseaza? Adica este ok sa te pensezi, dar sa iti pastrezi forma originala a sprancenelor, nu sa le faci ascutite, subtiri, rotunjite sau cum naiba si le penseaza ei. Sunt de acord cu pensatul firelor crescupe pe langa, dar sa le dea o forma sprancenelor imi provoaca greata. Baiat pensat = GAY!
Ce parere aveti?
Si daca se poate sa scrieti si ce sex sunteti (baiat/fata) si ce varsta aveti.

35 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

24 nepensat si nici parul de pe picioare nu mi-l dau jos, am putin nu e mult

| eugenl a răspuns:

Si eu ma pensez din nevoie sa-mi despart sprancenele ca altfel as parea tot timpul incruntat. Sunt barbat la 27 ani. Nu-mi dau forma, Sunt groase si asa le sta bine. big grin

| eugenl a răspuns:

Si ca sa fie totul fairplay ar fi bine sa ne spui si tu cati ani ai, asta presupunand ca esti fata. Sau poate ma inseli big grin

| VreauMiere explică (pentru eugenl):

Fac 22 pe 1 iulie. Sunt fata.

| eugenl a răspuns (pentru VreauMiere):

Multumesc. Esti rac. Se spune despre raci ca sunt familisti. Este adevarat in cazul tau?

| VreauMiere explică (pentru eugenl):

Foarte familisti si iubitori, de asta de o perioada de timp ocolesc relatiile. Am fost dezamagita si ranita in dragoste si nu vreau sa dau peste unul obsedat DOAR de sex si sa ma trezesc ca imi da papucii. Pun sau am pus prea mult suflet in relatii. Asa sunt majoritate racilor si la polul opus "fecioarele" laughing

| eugenl a răspuns (pentru VreauMiere):

Nici eu nu stau bine la acest capitol, numai ca nu sunt atragator, sau cel putin asa cred si vreau ca fata care o plac sa nu urmareasca banii si faima ci sa tina cont de caracter si suflet, ca eu nu urmaresc doar placere

| 愛日本 a răspuns:

Baiat care se simte atras de baieti sau barbati ci nu de fete/femei=gay

Ceea ce zici tu se numeste baiat metrosexual. ( se defineste a fi persoana de sex masculin ce are un comportament feminin in ingrijirea estetica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt foarte frumosi, mai ales cand sunt si epilati pe maini si pe picioare.
Da, asta mi se pare cel mai frumos.
Si ce-mi mai place cand ii vad si cu blugi stramti.
Mor de drag.
-Fata.

| Maxnonymus a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai probleme grave... fara suparare laughing)))))))
Dar daca erai sacrastica, scuza-ma. laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maxnonymus):

Am zis-o la misto I don't want to see, ca nu-s cretina.

| Maxnonymus a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus "daca erai sarcastica, scuza-ma"...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maxnonymus):

Da, dar acum mi-am dat seama ca e interpretabil raspunsul meu. I don't want to see.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ziceam de mine ca-s ciudat. I don't want to see
Doamnee, da-mi 2 palme si zi-mi ca-i un vis. I don't want to see Un cosmar mai bine spus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

Era sarcastica I don't want to see.
Ce fel de om ma crezi? crying

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai facut seara din nou frumoasa. laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unu care asculta rock. Acum am vazut ca erai sarcastica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

confused
Auzi, hai sa ne caram in alta parte ca aici nu suntem la T/A.

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' ce-am facut? straight face
Am fost cat se poate de serios. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

blushing Merci.
Chiar ma si miram.
Fix eu care sunt destul de...Ciudata sa spun ca-mi place sa vad baietii in colanti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

Mieeeeeez e serios.

Cum se aude numele tau laughing).
Mieeez.
laughing)

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se aude...ca un retardat d-ala care striga. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

"Mieeez" - rolling on the floor E criminal cum se aude.
Mieeez.
rolling on the floor laughing)

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Criminal zici? Bun si asa. rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu nu nu I don't want to see

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mieeez vine sa te violeze si sa te omoareeeee. ^o^
Deci ramane cum am zis eu, unu care striga ca un retardat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că asta văd la modelele lor.
Părerea mea, băiat, 19 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afemeiati ce sa le faci. oricum baietii fac ce le plac fetelor sau ce cred ca le plac fetelor, si cum fetele nu stiu ce vor nu ii invinovatesc prea mult

| AlexDFY a răspuns:

Mda, e cam adevarat ce zici

| ubox7007 a răspuns:

Eu de abia am sprancene, sunt baiat. Natural eu nu am prea multa par si cel pe care il am este blondiu (nu il am fix blond, un blond inchis sa zic asa), sa zic asa. Pana si la zona intima am vazut (in vestiar cand ma schimbam si faceam dus, na... no homo) ca alti pana si parul de la p... il aveau mult mai inchis la culoare decat mine. Ce pot spune am putin par si ala de abia se vede. Asa ca nu pot avea o opinie despre alti, dar oricum s-ar face, este optiunea lor nu ar trebui considerari gay pentru asta.

| dianainsta01 a răspuns:

Chestia cu gay este cam stupida din punctul meu de vedere. si da, arata complet dezgustator si ridicol. toate porcariile astea se intampla si din cauza efectului de turma, si din cauza influentelor mass media. lumea e tentata sa copieze ce vede pentru ca toti vrem sa fim in rand cu trendul, si cu lucrurile pe care le vedem peste tot in jurul nostru. nu stiu cum sa explic. practic ei se afla intr-o zona sedentara psihic de unde nu incerca in nici un fel sa evolueze, asa ca, la nivelul la care sunt recepteaza doar porcarii, rahaturi si practic mananca ce li se pune la gura. iar toata chestia asta se raspandeste si ii influenteaza si pe pritenii lor aflati in acelasi prag al mediocritatii, sa faca ce vad. in concluzie, se comporta asa din cauza ca sunt incapabili sa isi creeze o personalitate si un stil pe baza a ceea ce sunt, asa ca doar fac ce vad, pentru ca e mai simplu si cred ca sunt apreciati, ceea ce este o iluzie.

| Striker14 a răspuns:

Eu nu ma pensez decat pe mijlo, ca sa nu fie monospranceana dar sa dau forma sprancenelor, never laughing

| Maxnonymus a răspuns:

Din moment ce fetele umbla/pozeaza fara pantaloni/blugi, logic, ca cineva trebuie sa ii poarte nu? ...si aici apar baietii in colanti..ca aia nu se pot numi blugi laughing))
sunt baiat, 17

| infernu a răspuns:

Noua moda pentru,, lesbiene''.

| Valentina_Gionea_IzaBella_1996 a răspuns:

Pai eu sunt fata am 14 ani. Adica na, e oke sa te pensezi, nu-mi zi tu ca ai iesi pe strada cu unu cu o mono-spranceana laughing Si mda se imbraca uneori cu pantaloni mai stramti ca ai nostri dar fac ce vor laughing) si nu st gay baietii aia sunt cocalari sau swegger laughing