| VreauMiere a întrebat:

Ce au baietii din ziua de azi? De ce se penseaza? Adica este ok sa te pensezi, dar sa iti pastrezi forma originala a sprancenelor, nu sa le faci ascutite, subtiri, rotunjite sau cum naiba si le penseaza ei. Sunt de acord cu pensatul firelor crescupe pe langa, dar sa le dea o forma sprancenelor imi provoaca greata. Baiat pensat = GAY!
Ce parere aveti?
Si daca se poate sa scrieti si ce sex sunteti (baiat/fata) si ce varsta aveti.

35 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se aude...ca un retardat d-ala care striga. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

"Mieeez" - rolling on the floor E criminal cum se aude.
Mieeez.
rolling on the floor laughing)

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Criminal zici? Bun si asa. rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu nu nu I don't want to see

| Mieeez666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mieeez vine sa te violeze si sa te omoareeeee. ^o^
Deci ramane cum am zis eu, unu care striga ca un retardat. laughing