| anonim_4396 a întrebat:

Ce autobronzant bun stiti?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cel folosit de Corina, pe piesa Corina - Autobronzant

| alina2k18 a răspuns:

Spuma de la St Moriz, lasa un bronz misto, cafeniu, nu portocaliu -ruginiu, se aplica seara pe pielea hidratata, peste tot in strat uniform, se lasa sa se usuce cam 5 min si se imbraca niste pijamale largi si la somn, o sa arate cam ca jegu in prima faza dar totul dispare dimineata dupa ce faci dus, o sa arati ca dupa 7 zile in Punta Canawinking
Otherwise St Tropez sau Vita Liberata daca stai bine cu banii, sunt de asemenea de calitate.

| Dandinelle a răspuns:

Lumina becului stins, scuze dar autobronzantul acopera si porii si mai bine lasi pielea sa respire

| Demidol a răspuns:

Soarele! La vara de acum.