| anonim_4396 a întrebat:

Ce balsam pot folosi pentru parul gras? voi ce folositi? functioneaza?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de a folosi o mască trebuie să folosești și un șampon pentru păr gras sau cu tendință de îngrășare.
Folosește un balsam pe bază de germeni de grâu.
Pa, pa.

| AIRIUS a răspuns:

Buna1
Iubita,eu te sfatuiesc,asa cum am mai sfatuit o fata acum,sa incerci o masca de par.
Eu am avut mari probleme cu ingrasarea parului si cineba mi a recomandat sa incerc masca de par de la Garnier sau de la Pantene, iar cum atunci am gasit doar cea de la Pantene, mi am cumparat o.
Las sa actioneze aprox 10 min pe parul ud, iar dupa prima utilizare eu am avut rezultate f bune!
Balsam numai folosesc de atunci!
Bafta!