| lil_2808 a întrebat:

Ce bratari faine sunt de facut din ata? fara cele ale prietenieihappybig grin fffuuunnndddaaa!

5 răspunsuri:
| Butterfly_6865 a răspuns:

Mie imi place sa impletesc trei fire de ata grose de culori diferite :d.am incercat si cu 5 fire groase si a iesit super beton.Succes!

| iuliutzza a răspuns:

Pai cele a prieteniei is cele mai faine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar sunt multe alte modele decat sa impletesti pus si simplu atalaughing.

| alinuta16 a răspuns:

Buna:* Intra pe blogu asta http://alialinuta.blogspot.com si acolo am postate cateva dintre ele:P. Dar scrie blogul sus in bara acoo unde ai sagetile ''inainte si inapoi''. Succes. Daca nu te descrci asteo mesaj. Si mai astept ceva...:D fundita:D