| Tatiana1098 a întrebat:

Ce castig daca aduc reprezentanti noi la Avon?

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Bani in plus.

| JAYBEE a răspuns:

Daca aduci reprezentati noi vei creste in grad. O sa primesti mai multi bani (un salariu) insa ai nevoie de o comanda consistenta.Cu cat cresti in grad, vei primi mai multi bani insa trebuie sa dai mult mai multa comanda. +vei primi cadouri, parfumuri, ceasuri, reduceri la diferite parfumuri

pup}{

| sorinikfrumy a răspuns:

Pai daca esti reprezentant AVON si vrei sa devii lider trebuie sa aduci un anumit nr de reprezentanti si vei primi produse in valoare de peste 150 lei. Inainte de toate trebuie sa fii reprezentant. Sper ca te-am ajutat!