| Кисса a întrebat:

Ce coafura mi-ar sta daca am parul scurt pina la git si roscat?

Răspuns Câştigător
| LadyCrazy999 a răspuns:

Pai poti sa iti faci niste coafuri bob (mie imi plac foarte mult) uite niste imagini; http://cooleasyhairstyles.com/bob-hairstyles-for-women/

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Am aflat : esti roscata si te cheama Tatiana.
Si se scrie "mi-ar" si nu "miar" (adica o mie)!

| Кисса explică (pentru zdrangoi):

Nu-ti place cum scriu si nu se spune te cheama dar te numesti

| Iubibilăă a răspuns:

Fetelor va recomand coafura "bob"
Pa, pa.
Iti doresc succes in viata.

| LauraEU a răspuns:

Da-ti parul pe o parte si fa-ti si breton pe o parte, mie m-i se pare ca asa e cel mai dragut si in acelasi timp si cool happy

| Numby a răspuns:

Mi e mi-ar placea tepi sau rebel ceva asea mai extravagant...

| Кисса explică:

Mie nu-mi sta cu breton!