| anonim_4396 a întrebat:

Ce coafura v-ati facut de Craciun?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu a necesitat ceva special.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nimic special, doar un coc.

| Darkus a răspuns:

Mi-am ridicat parul in tepi la spate, mi-am lasat bretonul in partea stanga si mi-am ridicat un fel de creasta in sus. Craciun Fericit!

| positivity a răspuns:

Ceva simplu: http://weheartit.com/entry/47061889
Sărbători fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Mi-am facut doar cateva bucle usoare, atat, de obicei nu-mi aranjez parul, numai la ocazii speciale.
Te pup!

| AmanoYuno a răspuns:

M-am incretit

| xFakeSmilex a răspuns:

Pur si simplu parul drept iar la varfuri in fata putin ondulat...nimic special, doar ceva comod.
Ma gandeam sa imi fac un coc dar totusi am ales asta. big grin

| ciufuliiciii a răspuns:

Buclee happy

| NomGol a răspuns:

Parul prins intr-o clema sus si niste suvite lasate pe dinafara^^