| kayura a întrebat:

Ce coafuri mai sunt la moda vara aceasta?

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Nu trebuie sa ne luam dupa moda...trebuie sa purtam ceva care sa ne vina bine
uita te sh u p stada...hee heecateodata parca t ingrozeste ceea ce vezihee heepusti cu fite adopta tot felul de coafuri-spun ei ff interesante-folosesc placa sh cand ies pana la vecinu din blochee hee
asa vor ajunge mai tz...bine daca vor mai ajunge cu parul in caphee hee
poarta c iti vine tie bine sh c te avantajeaza... daca arati bine... c mai conteaza

:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coafura omului original.Nu exista moda exista doar fite.

| alexa a răspuns:

Depinde si de ceea ce. ti place tie, cum iti sta tie bine, pentru ca nu de multe ori si ceea ce se poarta ni se potriveste
buclele sunt cele mai in voga la momentul acesta... uite si un site care. ti va fi de ajutor...gasesti mai multe acolo http://www.garbo.ro/......-2009.html
bafta