| вяυηєтѕιкaa a întrebat:

Ce coafuri rapide ( max 6-7 minute ) pentru scoala pot sa-mi fac? Mentionez ca am parul odulat, pana la jumatatea spatelui.Sunt in clasa a 7-a. Fundabig grin

3 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa-l lasi desfacut si sa-l prinzi cu un clestisor intr-o parte!

| elleDeea a răspuns:

Buna. si eu am parul la fel.ai putea incerca :,, os de peste'' :http://www.youtube.com/watch?v=jJzEsjnSmpM tipa explica foarte bine si am minteles din prima sau poti incerca sa iti indrepti parul cu placa. succes la scoala! fundita? :)