| anonim_4396 a întrebat:

Ce coafuri se poarta toamna asta? Am un par destul de lung si vreau sa-mi schimb look-ul...

14 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Depinde si cum iti sta bine, cel mai bine mergi la un salon si vezi ce`ti spune si tipa de acolo. big grin

| annda a răspuns:

Poti incerca si dreadlocks si acum exista o solutie prin care nu esti nevoita sa te tunzi apoi. big grin

| marry a răspuns:

Nu stiu daca este la moda vreo tunsoare dar mai bine tunde-te cumva sa-ti stea bine tie...cumva sa te avantajeze tongue

@bro nu mai bine chel si cu breton?laughing...sa sa mai lasi 3 fire de par si apoi sa te gandesti cum sa-ti faci cararea pe mijloc sau intr-o parte rolling on the floor

| GreenSky a răspuns:

Mai BRO.phbbbbt.fi serios...
ma gandeam si eu sa-mi fac dreadlocks...si asa scapam de grija parului pentru o perioada de timp...laughing. dar am renuntat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chelie. Chelia e la moda, in plus se intretine mai usor decit parul lung. Nu mai cheltuiesti pe shampoane, spume si alte alea. Acum dai cu detergent de rufe si luceste de-ti ia ochii rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marry nu trebuie, ca breton faci la parul din nas laughing
pink dar sint serios, chiar ti-am raspuns din tot sufletelul meu happy Si asta dupa ce am vazut citi cheliosi au rasarit din senin pe strada. Mergeam cu cursiera linistit si desi soarele era in spate, ceva ma orbea. Ce crezi? In fata, intr-o masina decapotabila la mina a doua (sa se dea si el mare cu taraboantza lui), un chelios. Ii lucea chelia-n soare frate. Am scos sticla de apa din suport si ma pregateam sa i-o arunc nesimtzitului in chelie, ca puteam sa fac dreak accident din cauza lui, da a avut sansa ticalosu, a virat pe o stradutza rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine te faci cheala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tunsorile bob sau filate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fatil cum crezi ca iti sta mai bine eu zic sal tunzi pana la umar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe spate draga mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super

| olimpia08 a răspuns:

Pai eu cred ca ar fi bine sa iti prinzi parul intr-un coc nu foarte strans care sa te avantajeze sau sa porti daca ai cap rotund 2 codite prinse nu foarte strans pe fata. cuplacere!