| cristinuca05 a întrebat:

Ce coafuri se potrivesc mai bine pentru fata rotunda? cele lungi, scurte, bob? il scari? cum? vreau sa-mi schimb lookul dar am fata rotunda si nu mi se potriveste mai nimic. voi ce gen de coafiura sa aleg? cum sa mi-l mai aranjez? mersi

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai, sa ai parul mediu si intins.Sa nu ai breton! Dar poti sa intri pe www.divahair.ro si sa iti faci un cont, bagi o poza cu tine si iti apare coafura potrivita!

Janina
| Janina a răspuns:

Uite intri aici www.taaz.com iti faci cont, e gratis, iar apoi uploadezi o poza cu tine :) ok
sunt foarte multe coafuri acolo si ai de unde alege, iti poti schimba culoarea ochilor, sa iti albesti dintii, sa te machezi, sa schimbi culoarea parului sau sa iti faci suvite :)
have funn :)