| andreea_9684 a întrebat:

Ce coafuri va faceti in prima zi de scoala

Răspuns Câştigător
| BitterSoul a răspuns:

Cred ca ar fi dragut numai cu o cordelutatongueAcum tu hotarastihappy

10 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Coada de peste, uite o imagine si un tutorial:http://frumusete.ele.ro/images/poze/co67.jpg si http://video.acasa.ro/......1ebdd.html
Sper ca te-am ajutat!

| Codruta a răspuns:

Probabil o sa imi las parul desfacut avand in vedere ca ma tund inainte cu o zi si o sa imi fie intins :* tu?

| anonima13 a răspuns:

Parul lasaat pe spate, si prins ca un clestisor cevatongue

| BitterSoul a răspuns:

Am parul drept si lung si cred ca o sa imi fac bucle dar numai de la jumatate.Tu?happy

| Artegor a răspuns:

Eu ma tund la chelie, tu?laughing

| CristinaKti a răspuns:

Impletit spic sau simplu prins :*

| andreea_9684 explică:

Eu am parul pan la umar si ondulat si as vrea sa il intind il prind cu o clm la spate si coredeluta sau numai cordeluta.ce zicwzi?

| andreea_9684 explică:

Sau un coc la spate

| LiaLiaaa a răspuns:

Natural. e cel mai bine!happy