| Aℓℓe a întrebat:

Ce combinatie de haine e mai misto alegeti: fusta, bluza & colanti sau bluza lunga, cizme pana la genunchi & blugi blue deschis? ma pregatesc pentru anul care vine 2013 vreau mai multe idei! Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Piersii a răspuns:

Colanti subtiri sau dres 100den, cizme inalte, bluza pe care nu prea o porti ( ca nu ai unde, etc), si o vestuta

| Aℓℓe explică (pentru Piersii):

Felicitari!

| Piersii a răspuns (pentru Aℓℓe):

Multumesc. Eu asa am fost imbracata anul trecut, si a fost super

3 răspunsuri:
| cosminacosmy a răspuns:

Pai, te-as sfatui a2-a varianta iar pentru vara colanti scurti, sandale si tricou lung! Funda?