| Fury a întrebat:

Ce concealer bun imi recomandati? Scrieti si pretul daca il stiti.
Multumesc

2 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Stiu un concealer de la roby rose care il poti gasi la orice magazin si costa 9, 5 lei(stiu, e ieftin si eu m-am mirat cand am vazut pretul)ooo...si inca ceva daca ma adaugi ca prieten si imi dai intrebari despre beauty and fasion iti dau cele mai bune rapunsuri pentru ca stau cu matusa mea si ea este cosmeticiana si mai creeaza si haine din cand in cand =d>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corector de la Beautycycle ( produse marca Amway) care costa 40 lei.