| XenofX a întrebat:

Ce credeti ca-i atrage cel mai mult pe baieti la fete?
Vreau raspunsul baietilor big grin
dau fundita*

Răspuns Câştigător
| Wavey a răspuns:

O intrebare foarte grea, pentru care ai putea sa primesti o gramada de raspunsuri, iti spun in cazul meu:
- ar putea sa ma atraga sanii unei fete
- fundul unei fete
-fundul + sanii unei fete
- chipul unei fete
-chipul + sanii
-chipul + fundul
- chipul + sanii+ fundul ...caz rar, dar foarte fericit happy
- ochii
- fizicul per total, fara sa ma atraga ceva in mod special
-sau nici una din cele de mai sus, in schimb poate sa ma atraga felul ei de a fi, caracterul
-atractia se poate crea, nu trebuie sa fie deja ceva care te atragewinking

4 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Fuste faine. Un costum de baie hot.Haine calumea.Si un caracter de treaba.

| SEAL a răspuns:

Sa fie frumoase si cat mai feminine si sa fie iesite din comun

| Derye a răspuns:

Ce raspunsuri superficiale.

Okay, iti zic eu ce ma atrage pe mine:

1) La fizic: nu ma atrag formele unei tipe ci figura fetei, adica sa fie draguta (nu frumoasa, cu machiaje etc, ci draguta) si parul ei.
2) La caracter: imi place ca o fata sa se copilareasca - mi se pare dragut - dar nu prea mult. Imi place ca fata sa stie de gluma, si sa gandim pe aceeasi lungime de unda. Nu imi place cand eu am chef de gluma si ea nu, si invers. E total aiurea.

Cam astea ar fi.

| Just Kiddin' a răspuns:

@Derye!: raspunsul tau chiar mi-a placut :X