| Hermaniona a întrebat:

Ce credeti despre parfumul city rush de la avon?
astept pareri, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| elik a răspuns:

Cel mai fain si persistent este today-ul din cat today tomorrow always.dar sunt foarte buna si cele de fergie:outspoken sau viva, sau la un pret mai mediu este fain little black dress.dar pe primul loc ramane today-ul..asta spun majoritatea clientilor mei. happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este un parfum care nu persistă, deci nu îşi merită banii, mergi pe Today Tomorrow Always, ăsta chiar persistă şi miroase foarte bine în comparaţie cu celălalt e mult mai bun.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa.altul.

| elik a răspuns:

Heei..sunt reprezentanta avonhappy

este un parfum frumos cu un miros deosebit.dar nu este cel mai frumos parfum de la avon.sunt altele care chiar merita banii si chiar persista. daca te intereseaza mai multe poti sa ma contactezi. pupici :*

| Hermaniona explică (pentru elik):

Si care ar fi, de la categoria luxe cumva: today tomorrow always, harve leger

| Hermaniona explică (pentru elik):

Mama mea cumpara todey-ul de cativa ani buni, si eu il mai folosesc uneori

outspoken by fergie tocmai l-am terminat si voiam un parfum nou
cred ca o sa incerc viva by fergie
merci de ajutor!

| elik a răspuns (pentru Hermaniona):

Frumos este si asta nou..sensuellewinking

| elik a răspuns (pentru Hermaniona):

Apropo..Am lansat si eu o intrebare. daca ma ajuti sa strang like-uri la o poza poti primi o funda. poate ne ajutam reciproc.intra la mine daca te intereseaza. pupici :*

| Hermaniona explică (pentru elik):

Da... si mama este reprezentant si mi l-a facut cadou(sunt un pic obsedata de parfumuri)dar inca nu l-am folosit
vreau sa mi-l iau pe cel din brosura 7 only image
sunt nerabdatoare

| Hermaniona explică (pentru elik):

Ok,dar la ce poza?

| elik a răspuns (pentru Hermaniona):

Intra la mine pe profil la intrebarile mele gasesti acolo mai multe detaliiwinking

| Hermaniona explică (pentru elik):

Deja am dat like
pupici!

| elik a răspuns (pentru Hermaniona):

Cel mai fain si persistent este today-ul din cat today tomorrow always.dar sunt foarte buna si cele de fergie:outspoken sau viva, sau la un pret mai mediu este fain little black dress.dar pe primul loc ramane today-ul..asta spun majoritatea clientilor mei. happy