| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre un baiat care se vopseste blond, si nu este homosexual (nici bi)?

10 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Ce întrebare! Dar o fată tunsă scurt e lesbi, ce crezi? Pe ce lume trăiţi, fraţilor de puneţi întrebări de-astea?

| Arthur a răspuns:

Dacă arată bine de ce nu. big grin

| arrriadna a răspuns:

In prima faza mi-a aparut imaginea unui tiganus cu suvite blonde. Brrrr!
Apoi mi-am amintit de 2 amici din liceu amandoi vopsiti. gen "Tweety". Super-punkeri! Unul era tuns scurt si isi facea parul "tepi", celalalt avea doar creasta big grin Si amandoi baieti destepti si "de treaba".
Pana la urma "tonul da muzica". Daca vopseaua face parte dintr-un ansamblu frumos... de ce nu?!

| valy a răspuns:

Nimic.democratia.fiecare face ce vrea si ar trebui sa nu ii pese ce spun gurile rele

| Ana a răspuns:

Blondul natural este mai frumos la un baiat happy

| demonangel37 a răspuns:

happy nici o problema dupa mie una imi place sa vad un baiat blond si nu neapara sa ai orientari diferite si chiar daca ar fi asa nu vad ce te-ar deranja? oricum e super un baiat blond sa zicem ca este un pic mai diferit decat ceilalti majoritatea sunt bruneti e o idee buna dar chestia este sa se simta bine in pielea lui si sa nu spuna ca iaute ah cum imi sta sau chestii de genul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa cred? ca mai mult ii place blondul decat culoarea lui naturala, nu trebuie sa fie bi sau altceva ca sa se vopseasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i nici o problema chiar e nice!

| tzuria79 a răspuns:

Ca-i place culoarea.

| 4cidr41n a răspuns:

Absolut nimic.