| afrodita3333 a întrebat:

Ce crema ar trebui sa folosesc avand in vedere ca am tenul gras dar uneori dupa baie de ex in simt foarte uscat? Am 16 ani big grin

3 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Crema hidratanta, demachiante fara alcool si in general creme pentru. ten mixt.Gras inseamna cand ai exces de sebum(ai cosuri, etc), extrem de multe. Poti sa ai un inceput, dar asta stie doar dermatologul.

| ikram a răspuns:

Iti recomand crema naturala Rose Valley cu trandafir si vitaminele A si E http://atshopping.ro/product.php?id_product=40

| TheLocaKid a răspuns:

Normaderm de la Vichy -Crema de zi