| LissLiss a întrebat:

Ce crema buna de gomaj ati folosit (pentru exfoliere)? As dori sa indepartez usoarele urme ce mi-au mai ramas pe fata, multumesc!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu folosesc una albastra de la Balea - Sanftes Peeling Gel, e foarte buna si e ieftina, o gasesti in DM

1 răspuns:
| psycho771 a răspuns:

Pentru exfoliere (pe tot corpul) folosesc malai. stiu ca suna ciudat, dar e foarte eficient! ulterior aplic crema, respectiv lapte de corp. daca incerci, vei fi surprinsa de cat de eficient este happy