Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce cremă de la farmacie este bună contra iritaţiilor dureroare produse după epilarea cu lama ( şi pe picioare, şi în zona inghinală? ). Se înroşeşte toată zona şi pare urzicată, iar acum au ramas peste tot puncte mici cu sânge uscat.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crema de galbenele.

| Kriss96 a răspuns:

Tu ca sa cumperi crema aia o sa bati drumul pana la farmacie nu? Atunci de ce astepti raspuns pe TPU? Mai usor ar fi te duci acolo si sa intrebi direct. Vei avea un raspuns sigur.

| Emmeii a răspuns (pentru Kriss96):

De fapt, o trimiteam pe maicămea, căăă era în drumul ei, dar mulţumesc oricum. ^^

| EliiDouaPuncteTreiii a răspuns:

Cea de galbenele este cea mai buna :*