| AmanoYuno a întrebat:

Ce crema de plaja folositi? care vi se pare mai buna? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nivea Sun Kids" este cel mai eficient spray protector pentru soare, nu il folosesc doar copiii ci si adultii

4 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

@RadioRebel este foarta buna? Ce este foarte buna?!

@Glamorrliciouss eu iti recomand demachiantu` de la Doina [ cu consistenta mai groasa ]! Este perfect, intra repede in piele, te protejeaza de arsuri si iti hidrateaza pielea! Sau daca totusi nu vrei acest demachiant, poti opta pentru spray`urile de la Elmiplant cu SPF 15 sau Nivea Sun lotiune de plaja cu caroten!

| DjLayla a răspuns:

Este foarte buna funda pls?big grin

| DjLayla a răspuns:

Crema Nivea Sun KIds