| Mara6392 a întrebat:

Ce cremă de soare/SPF recomandați? Eu am tenul foarte gras și aș prefera una care nu îmi mai îngrașă pielea. Am încercat câteva creme, dar tot timpul îmi făceau tenul mai gras și nu îmi place.

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

La Roche Posay pentru ten gras, funcționează

| rinagh a răspuns:

Crema spf de la Beauty of Joseon. Este foarte buna pentru orice tip de ten si te poti machia foarte usor dupa (doar asteapta un minut, doua dupa ce ai aplicat-o). Precizez ca nu este rezistenta la apa. Deci la plaja poti folosi o crema de la avene in format 250 ml, sunt foarte bune (o recomand pe cea pentru adulti pentru ca nu lasa pete galbene pe haine).