| clausialin a întrebat:

Ce crema este buna pentru fata, am 20 de ani si nu stiu ce crema sa folosesc, voi ce crema buna folositi fetelor?

5 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Gerovital pentru ten uscat folosesc eu

| aLiaLi a răspuns:

Sa stii ca si laptele Doina este foarte bun pentru hidratare, eu asta folosesc tongue Si miroase si bine, dupa cum probabil stii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc nivea pentru ten uscat si cand e mai mohorat si uscat folosesc crema de galbenele de la gerovital.

| rrasfatzata a răspuns:

Cred ca o crema hidratanta e recomandata pentru orice tip de ten la orice varsta happy

| Lolgi a răspuns:

Creme de la niveea sunt foarte bune